Tábor 2024

Základní informace

Letošní tábor 12. chlapeckého a 44. dívčího oddílu se uskuteční v termínu 29.6. - 12.7. 2024.

Odjezd

Sraz 29.6.v 7:00 na stanici Praha hl. n. (místo srazu a trasa bude upřesněna po vybrání přihlášek)

Pojedeme vlakem do Domažlic, kde přestoupíme na vlak do Bělé n. Radbuzou, ze které se do tábořiště vydáme pěšky cca. 9km. Objemnější zavazadla např. kytary z Bělé n. R. odvezeme autem, snažte se ale prosím co nejvíce věcí dětem poslat náklaďákem.

Kufry

• Odevzdávání kufrů proběhne 25.6. mezi 17:30 a 19:00 v klubovně v Letňanech. (Seznam věcí co zabalit zde: pdf)
  • Vyzvedávání kufrů proběhne 12.7. v klubovně v Letňanech v odpoledních hodinách (bude zde upřesněno před odjezdem z tábora).

S sebou při odjezdu

• VYPLNĚNOU BEZINFEKČNOST s datem odjezdu! Bezinfekčnost zde: pdf
  • Pravidelně užívané léky s předepsaným dávkováním.
  • Batoh s pitím a svačinou - do tábora se dostaneme cca v 15:00
  • Skautský kroj a pohodlné boty.

Přihlašování

• Přihlašování probíhá do 17.5.
  • Přihlášení účastníka je platné pouze v případě, že do 17.5. byly odevzdány všechny potřebné dokumenty k odevzdání před táborem

Cena tábora a platba

• Cena tábora je 3700 Kč

Platební údaje se budou rozesílat až po ukončení přihlašování, splatnost bude do 30.5. Platební pokyny Vám budou zaslány na email. Pokud potřebujete tábor zaplatit jinou cestou (např. fakturou), kontaktujte prosím hospodáře tábora - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dokumenty k odevzdání před táborem (17.5.)

1. Přihláška a anamnéza: pdf
  2. Souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací o zdravotním stavu: pdf
  3. Kopie kartičky pojištěnce (stačí přední strana)
  4. Posudek o zdravotní způsobilosti k účasti na zotavovací akci od lékaře (ne starší 2 let)

Dokumenty k odevzdání v den odjezdu na tábor (29.6.)

1. Potvrzení o bezinfekčnosti (s datem odjezdu). Bezinfekčnost zde: pdf
  2. Pravidelně užívané léky (v dostatečném množství, označeny jménem a s předepsaným dávkováním).

• Na tábor silně nedoporučujeme brát jakoukoliv elektroniku.
  • V případě, že se Vám některé věci nevejdou do kufru (spacák, karimatka), zabalte je do pevného a podepsaného pytle.
  • Menším dětem dopisy nadepsat adresou.
  • Věci, které se snadno zamění (lahve na pití, ešus, hrneček) označit či podepsat.

Adresa tábora

Poštovní adresa: Skautský tábor ATHABASKA, Pošta Bělá nad Radbuzou, Náměstí 200, 345 26, Bělá nad Radbuzou

GPS souřadnice tábořiště: 49.5428475N, 12.6714847E

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na vedoucího tábora nebo na družinové vedoucí.

Vedoucí tábora: Dufek Jan - Duffman

Tábor je dotován Magistrátem hlavního města Prahy.